Franke Servisi

Türkiye genelinde en kaliteli hizmetleri veren Franke servisi olarak her zaman en son teknolojiyi ayağınıza kadar getirmekteyiz.

Franke servisi olan ve alanında yapmış olduğu başarılı hizmetler ile firmamız her türlü cihazlarınızın servis çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Günlük yaşamın çok daha konforlu olmasına yardımcı olan pek çok teknolojik cihazların bakım, onarım ve montaj hizmetlerinde firmamızdan yardım almanız mümkün olmaktadır. İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz birinci sınıf orijinal yedek parça çeşitleri ve en son sistem teknolojik ekipmanlar ile en güvenilir hizmetler büyük bir titizlikle en kısa sürede verilmektedir.

Profesyonel Franke Beyaz Eşya Servis Hizmetleri

Her geçen gün gelişen teknoloji ile insanların yaşamlarında çok önemli bir yere sahip olan ve son derece konforu sağlayan çok sayıda farklı özelliklerde cihazların imalatı yapılmaktadır. Bu cihazların başında gelen beyaz eşya çeşitleri tüm ev ya da iş yerlerinde olmazsa olmazlar haline gelmektedir.  Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, pişirme grubu ve daha pek çok küçük ev aletleri ile Franke markası dünyanın pek çok yerinde kullanılmaktadır. En son sistem teknoloji ile üretimleri yapılan bu tarz cihazların verimli çalışması için kurulumlarının ve düzenli olarak periyodik bakımlarının yapılması son derece önemli olmaktadır. Frnake servisi firması olarak her zaman alanında en kaliteli servis hizmetleri veren firmamızda her konuda yardım alabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tek adresi olan firmamız için müşterilerimizin memnun kalması ve güven duyması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. Firmamızda işinin ehli profesyonel ekibimiz son sistem teknolojik ekipmanları kullanarak büyük titizlikle çalışmalarına devam etmektedir.

Franke Kombi Teknik Servis Hizmetleri

Kış aylarının olmazsa olmazı olan kombiler soğuk havalarda yaşam alanlarının ısınması adına son derece önemli bir yer sahip olmaktadır. Ayrıca dört mevsim sıcak su kullanımını sağlayan kombi seçiminde çok daha dikkatli olmanın faydası vardır. Franke kombi modelleri ile her türlü yaşam alanlarının çok daha sıcak olmasına yardımcı olmaktadır. Her türlü kombi çeşitlerinin çok daha verimli çalışabilmesi için yılda en az bir defa bakımlarının profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Türkiye’nin dört bir yanında en kaliteli servis hizmetleri sunmakta olan firmamızdan her konuda detaylı olarak bilgi almanız mümkün olmaktadır. En son sistem teknolojik ekipmanlar kullanarak detaylı yapılan bakımlar sayesinde hem kombiler daha verimli çalışır hem de çok daha az yakıt harcayarak istediğiniz zaman ısınmak ve sıcak su temin etme şansına sahip olacaksınız. Her türlü Franke marka kombi çeşitlerinin bakım ve onarım hizmetleri için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamızdan alacağınız tüm servis hizmetlerinden kesinlikle memnun kalacaksınız.

Uzman Franke Klima Servis Hizmetleri

Her geçen gün alanında daha da büyüyen ve ülke genelinde rağbet gören Franke servisi olarak firmamız her türlü teknolojik cihazların servis hizmetlerinde güvenirliğini kanıtlamıştır. Özellikle yaz aylarında sıcak havalardan bunalan herkesin yardımına koşan Franke marka klimaların bakım ve onarım hizmetlerini firmamızdan almanız mümkün olmaktadır. Yaz aylarında sorun yaşamadan serinleme için klima bakımlarının uzman kişiler tarafından yapılması çok önemli olmaktadır. Her türlü klima modellerinin bakım ve onarım hizmetleri için firmamız ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tek adresi olan firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz.

Güvenilir Franke Teknik Servis Hizmetleri

Franka marka kombi, beyaz eşya çeşitleri, klima ve diğer tüm eşyalarında yaşanan arıza sorunlarında firmamız bir telefon kadar yakın olmaktadır. Her türlü arızaların giderilmesinde Franke teknik servisi olan firmamız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Sizlerin talep etmesi üzerine işinde uzman olan profesyonel ekibimiz en kısa sürede sorunlara etkili çözüm bulmak için detaylı olarak çalışmalarına devam edilmektedir. Tüm sorunlar için yapılan inceleme sonrasında değişmesi gereken parçalar için orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz müşteri hizmetleri ile alanında yer alan firmalar arasında firmamız her zaman her sorununuzda yanınızda olmaktadır. Franke servisi ücretleri firmamızda çok daha uygun olduğundan bütçeleri zorlamaz. Ücretler ürün çeşitlerine, bakım, onarım ya da montaj gibi hizmetlere göre daha farklı olmaktadır.