İmmergas Servisi

Firmamız Türkiye’de özellikle kombi alanında hizmet veren İmmergas markasının İmmergas servisi olarak hizmet vermektedir.

İmmergas servisi olarak firmamız özellikle Türkiye’de yoğuşmalı kombi alanında hizmet vererek tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirir. İmmergas Türkiye’de ve tüm dünyada özellikle kombi ve ısı kazanı alanında sıklıkla tercih edilen bir markadır. Firmamız bu anlamda sizlere İmmergas marka elektronik cihazlarınızda alakalı bakım, tamir ve kurulum hizmeti sağlar. Firmamız Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet vermektedir. Bu sebeple yaşadığınız bölge fark etmeksizin tarafımıza ulaştığınız takdirde hizmetlerimizden faydalanmanız oldukça kolaydır. Hizmetlerimiz oldukça düşük fiyatlı olduğundan tarafımızda iletişime geçerek hizmet almanız sizlere ekonomik anlamda da büyük avantaj sağlayacaktır.

İmmergas Kombi Bakım Hizmeti

İmmergas kombi bakımı firmamızdan alacağınız hizmetler içerisinde yer alır. Bu hizmetimiz yoğuşmalı kombi kullanan müşterilerimiz tarafından oldukça sık tercih edilir. Kombi bakımının yaptırılması kombinizin hem daha yüksek tasarruflu hem de daha işlevli çalışmasına sebep olur. Bu bilinçle müşterilerimiz genellikle kış ayına girmeden önce ya da mevsim geçişlerinde kombi bakımı ile alakalı tarafımıza başvururlar.

Kombi bakımı esnasında öncelikle kombinizin kalorifere ısı gönderip göndermediği ve suyu ısıtıp ısıtmadığı kontrol edilir. Sonrasında kombiniz de su sızdırmazlık durumu kontrol edilir. Devam eden süreçte uzman ekiplerimiz tarafından kombinin içi açılır ve tozlanma durumuna bakılır. Eğer tozlanma yüksek düzeyde ise ve kombinizin işlevini etkiliyorsa temizleme işlemi uygulanır. Bunun yanı sıra kombinizin içerisinde kombinizin çalışmasını sağlayan elektrik bağlantı noktaları bulunur. Özellikle kış aylarında kombiniz ile alakalı büyük bir problem yaşamamanız adına bu elektrik bağlantı noktaları ve hatları da kontrol edilir. Daha sonra kombinizin içi kapatılır ve işlem biter. Kombinize bakım işlemi uygulandıktan sonra kombinizi uzun süre sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. İmmergas servisi olarak firmamız bu anlamda tamamen uzman ekiplerle çalışır. Kombi bakımı detaylı bir teknik bilgi gerektirdiğinden konuyla alakalı çalışan ekiplerimizin tecrübeli olması da dikkat ettiğimiz en önemli noktalardan biridir.

İmmergas Kombi Tamiri

Kombiniz de çeşitli dönemlerde çeşitli sebeplerden arıza meydana gelebilir. Bu oldukça normaldir. İmmergas kombilerde meydana gelen arızalar İmmergas servisi olarak tarafımızdan giderilir. Firmamız Türkiye’de her bölgeye hizmet verdiğinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizden nerede olursanız olun faydalanabilirsiniz. Kombi tamiri yeni bir kombi almaktan daha avantajlıdır. Bu sebeple ekonomik olarak bu hizmetimizden faydalanmak sizlere fayda sağlar.

Firmamızdan alacağınız hizmet doğrultusunda kombi tamiri esnasında eğer değişmesi gereken bir parça varsa bu parça orijinal İmmergas yedek parça ile değiştirilir. Aksi halde kombinize daha büyük zarar verebilirsiniz. Kullanılan ve orjinal olmayan parça kombinizin işleyişini tamamen bozacaktır. Bunun yanı sıra bu yedek parçalar dayanıklı da değildir devamlı tamir yaptırmak size ekonomik anlamda olumsuz etkileyeceğinden anlaştığınız firmanın orijinal yedek parçalar kullanıp kullanmadığı dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biridir.

İmmergas Teknik Servis Ücreti Ne Kadar?

Tarafımızdan alacağınız teknik servis ücretleri en net şekilde ancak uzman ekibimiz cihazınız üzerine kontrol yaptıktan sonra verilebilir. Yapılacak işlemler doğrultusunda ücretler de değişeceğinden konuyla alakalı sonradan bir mağduriyet yaşamamanız için net fiyat bilgisi işleme başlamadan önce uzman ekibimiz tarafından size iletilir. Uzman ekibimiz işleme sizin de ücreti onayladığınız takdirde başlar ücret ödemesinden sonra tarafımızca sizlere fatura kesilir. Bu anlamda hizmetlerimiz garantili hizmetlerdir bizden hizmet aldıktan sonra kombiniz ile alakalı uzun süre sorun yaşamazsınız.

İmmergas Teknik Servis İletişim ve Randevu

İmmergas servisi olarak bizlere ulaşabilmeniz için internet sitemizde iletişim numaraları yer almaktadır. Bu iletişim numaraları aracılığıyla kolay ve pratik yoldan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim numaralarımız aracılığı ile bize bağlandığınız taktirde randevu işlemleriniz de gerçekleştirilir. Randevu verilen saatte uzman ekibimiz belirttiğiniz adrese gelir. Bu konuda yapmanız gereken tek şey randevu saatinde belirttiğiniz adreste olmanızdır. Ardından uzman ekibimiz detaylı kontrol için incelemeye başlar.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun iletişim numaralarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz. Firmamız Tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Bu anlamda İmmergas marka elektronik cihazlarınızı alakalı tüm teknik bakım ve onarım hizmeti alacağınız randevu doğrultusunda randevu gününde verilir. Randevu oluşturmak için bizi aramanız yeterli olacaktır.