İndesit Servisi

Tüm Türkiye’de hizmet veren firmamız kaliteli ve güvenilir hizmetiyle İndesit servisi olarak faaliyet yürütmektedir.

İndesit servisi olarak firmamıza Türkiye’nin her yerinden ulaşabilirsiniz. Klima, kombi ve küçük ev aletleri konusunda Türkiye’de oldukça tercih edilen Indesit markası için firmamız teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Cihazlarınızın klimanızın ya da kombinizin çeşitli sebeplerle verdiği arızalar neticesinde tarafımızda ulaşmanız arızaların en kısa süre içerisinde çözümlenmesine sebep olur. Size vereceğimiz hizmetler tamamen işinde uzman ve tecrübeli kişilerden oluşan ekiplerimiz aracılığı ile verilir. Ekiplerimizin tecrübeli kişilerden oluşması firmamızın en hassas olduğu konulardan biridir. Müşteri memnuniyetinin kaliteli hizmet ile sağlandığı inancı firmamızın bu anlamda tecrübeli kişiler de çalışması konusunda en önemli noktadır.

İndesit Teknik Servis Hizmeti

Firmamız Indesit servisi olarak tüm Türkiye’de faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Firmamızdan alacağınız teknik servis hizmeti neticesinde klimanızı kombinizi ya da İndesit marka tüm küçük ev aletlerini de daha uzun süreli ve yüksek performanslı kullanabilirsiniz. Hizmetlerimiz Indesit marka ürünleriniz için tamir kurulum ve bakımdır. Bu anlamda tüm İndesit marka ürünleriniz için tarafımıza ulaşarak kaliteli hizmet alabilmeniz mümkündür. Tarafımıza ulaştığınız takdirde hangi bölgede olursanız olun size en yakın uzman ekip tarafından yönlendirilerek en kısa süre içerisinde mağduriyetinizin giderilmesi sağlanır.

İndesit Klima Bakımı ve Arızası

Evlerinizde kullandığınız İndesit marka klimaların çeşitli dönemlerde bakımlarının yaptırılması gerekir. Bu bakım işlemi yalnızca İndesit marka klimalar için değil diğer tüm klimalar için de uygulanır. Klimaların bakımlarının düzenli olarak yaptırılması hem daha kaliteli bir hava solumanıza hem de yüksek tasarruflu klima kullanmanıza sebep olur. Bu sebeple oldukça avantajlı olan bu işlemden faydalanabilmek için firmamızla iletişime geçmeniz gerekir.

Klimaların bakımları genellikle mevsim geçişlerinde yılda en az 2 kere olmak suretiyle yapılır. Her mevsim kullanabileceğiniz oldukça işlevli olan bu klimaların işlevlerini getirmeleri adına bakım işlemlerini yaptırmanız oldukça önemlidir. Indesit klima bakımı tarafımızdan alabileceğiniz hizmetler arasında yer alır. Indesit klima bakımı tarafımızdan tamamen işinde uzman kişiler tarafından yapılır. Çünkü klima bakım hizmetleri teknik bir bilgi gerektirir. Aksi halde klimanın iki parçalarına zarar gelebilir. Klimanın bakımı yapılırken öncelikle iç filtreler temizlenir. Filtreler daha temiz bir hava solumanın açısından oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra filtrelerde toz birikmesi ve filtrenin bu sebeple tıkanması klimanın üfleyeceği hava miktarını da azaltır. Filtre temizleme işleminin ardından klimanın içinde bulunan diğer iki parçalarda temizlenir. Bunun yanı sıra iç parçaların işlevleri kontrol edilir.

İndesit Bakım ve Onarım Hizmetleri

Indesit bakım ve onarım hizmetleri tarafımızdan alabileceğiniz hizmetler arasında yer alır. Bu hizmetler dahilinde Indesit kombi klima ve küçük ev aletlerinizi daha uzun süreli ve yüksek performanslı kullanma şansı elde edersiniz. Var olan eşyalarınızın yerine gerisini almak sizler için daha yüksek maliyetli bir işlemdir. Bu sebeple İndesit servisi olarak sunduğumuz düşük maliyetli olan bakım ve onarım hizmetlerinden faydalanmak sizde ekonomik anlamda da avantaj sağlayacaktır. Firmamız Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veren bir firmadır Türkiye’nin her bölgesinde işlemlerinizi gerçekleştiren ekiplerimiz tamamen uzman ve tecrübeli kişilerden oluşur. Müşteri memnuniyeti firmamız için oldukça önemli bir noktadır. Bu sebeple bizden hizmet alan müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına tamamen uzman kişilerden oluşan ekiplerimiz de son teknoloji ekipman adetlerimizi kullanarak sizlere hizmet vermektedir. Bizden hizmet almak için telefon numaralarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Tarafınıza oluşturulacak randevudan sonra randevu gününde ve saatinde uzman ekiplerimiz belirttiğiniz adrese gelerek gerekli işlemlere başlayacaktır.

İndesit Teknik Servis Ücretleri

Firmamızdan alacağınız Indesit teknik servis hizmeti dahilinde ödemeniz gereken ücretler çeşitli kıstaslara göre değişiklik gösterir. Bu sebeple ücretlerimiz ile alakalı detaylı bilgiye ulaşabilmek için telefon numaralarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Telefon numaralarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde hizmetlerimiz ile alakalı da daha detaylı bilgi alabilmek imkanınız bulunmaktadır. Bunun dışında size en net ve doğru fiyat bilgisi verilmesi için uzman ekiplerimizle belirttiğiniz adrese gerek cihazlarınız üzerinde inceleme yapması gerekir. Bu inceleme neticesinde yapılacak işlemler doğrultusunda fiyat belirlenir ve işlemler başlamadan önce uzman ekiplerimiz tarafından bu fiyat sizlere aktarılır. Fiyatı onaylamanız halinde işlemler sizin onayınız ile birlikte başlatılır.