Philips Servisi

Firmamız Philips servisi olarak Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir ve hizmetlerimizle ilgili bilgilere telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Philips servisi olarak Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösteren firmamız Philips marka elektronik cihazlarınızın tamir kurulum ve bakım işlemleri ile alakalı faaliyette olan ve uzun zamandır sektörde varlık sürdüren bir firmadır. Firmamızın hizmetlerinden faydalanabilmek için Türkiye’nin neresinde olursanız olun telefon numaralarımız aracılığı ile bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Hizmetlerimiz tamamen işinde uzman profesyonel kişiler tarafından verilir. Bu sebeple hizmetlerimizle alakalı bir mağduriyet söz konusu olmaz ve müşteri memnuniyet oranımız oldukça yüksektir.

Philips marka elektronik cihazlar Türkiye’de ve tüm dünyada sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanıcı oranının bu kadar yüksek olması doğrudan Philips servisi firmalarında ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Philips marka elektronik cihazlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri firmamızdan alabilirsiniz.

Philips Teknik Servis Hizmeti

Philips marka ürünler evlerimizin hemen hemen her alanında kullanabileceğimiz ürünlerdir. Televizyon, elektrikli süpürge, su ısıtıcı, kahve makinası, kulaklık, traş makinesi ve benzeri tüm ürünlerin üretimini yapan Philips ürün çeşitliliği sebebiyle oldukça popülerdir. Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine kadar her alanda kullandığımız Philips ürünleri için firmamızdan Philips onarım ve bakım hizmeti alabilirsiniz. Bunun dışında yeni aldığınız Philips marka beyaz eşyaların da kurulumu tarafımızdan verilen hizmetlerdendir.

Firmamız Türkiye’nin her bölgesinde Philips ürünlerin tamir kurulum ve bakım işlemleri için hizmet vermektedir. Bu anlamda hizmetlerimiz tamamen işinde uzman kişiler tarafından verilir. Elektronik cihazların tamiri cihaz çeşitliliğine göre değişse de genel anlamda teknik bilgi istemektedir. Bu sebepten firmamızın size sunduğu hizmetler uzman ekiplerimiz tarafından sunulur ekiplerimiz oluşturan kişiler işlerinde usta ve tecrübeli kişilerdir.

Philips Süpürge Bakımı ve Tamiri

Philips süpürgeler oldukça işleri süpürgelerdir. Bu sebeple pek çok kişi evlerinde Philips süpürge tercih etmektedir. Philips elektrikli süpürgeler diğer süpürgeler gibi çeşitli zamanlarda kullanım sıklığına bağlı olarak arıza verebilir. Tamamen toz ve bakteri çekmek amacıyla kullandığımız bu elektrikli süpürgelerin verdiği arızalarda genelde bir iç parçaya toz kaçması ile alakalıdır. Philips servisi olarak firmamız bu anlamda geniş çapta hizmet vermektedir. Öncelikle süpürgeniz de alakalı sorun tespit edilir. Sorunun tespit edilme süreci yine uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Devam eden süreçte sorun giderildikten sonra süpürge tüm bakımları yapılır. Bakımların yapılması süpürgeniz in daha uzun süreli kullanılabilmesi ve performansının yükseltilebilmesi açısından önemlidir.

Philips Bakım ve Onarım Hizmetleri

Herhangi bir Philips marka ürününüz için telefonu da başvurduktan sonra tamir edilen ürünün devamında bakımı da yapılır. Bakım işlemi firmamızdan hizmet aldıktan sonra diğer parçalar ile alakalı herhangi bir sorun yaşamamanız açısından oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra tamir işlemi sırasında eğer Philips marka ürününüzde parça değişmesi gerekiyorsa yine kullanılacak yeni parça Philips yedek parça olacaktır. Tamir işleminde orijinal parça dışında parça kullanılması cihazlarınıza daha büyük zarar verir. Daha büyük olumsuzluklar ile karşılaşmanız için teknik servis hizmeti veren firmanın orijinal marka ürünler ile çalışıp çalışmadığını dikkat etmeniz gerekir. Bu anlamda firmamız oldukça sık tercih edilir. Çünkü tamir işlemleri esnasında yalnızca Philips orijinal yedek parçalar kullanılır.

Philips Teknik Servis Ücretleri

Teknik servis ücretlerimizin belirlenmesinde pek çok etmen rol oynamaktadır. Bu sebeple net bir fiyat bilgisi internet sitemiz üzerinde yer almaz. İletişim numaralarımız aracılığı ile bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde ortalama fiyat bilgisi size iletilecektir. Bunun dışında ekiplerimiz belirttiğiniz adrese geldikten sonra Philips cihazlarınız üzerinde yaptıkları inceleme neticesinde size net bir fiyat bilgisi aktaracaktır. İşleme başlamadan önce fiyat konusunda kesin bir bilginiz olur. Bu anlamda firmamızdan alacağınız hizmet doğrultusunda ekonomik olarak hiçbir mağduriyet yaşamamanız dikkat ettiğimiz en önemli konulardan bir diğeridir.

Philips Teknik Servis Numarası

Philips servisi olarak bize ulaşabileceğiniz iletişim numaraları internet sitemizde yer alır. Bu iletişim numaraları aracılığı ile 7/24 tarafımıza ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz ile alakalı detaylı bilgi alabilmek ve yine fiyat bilgisi ile ilgili ortalama fiyatları alabilmek için bizimle iletişime geçmeniz önemlidir. Bunun yanı sıra firmanızla Randevu alabilmek için de iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz. Belirlenen randevu çerçevesinde uzman ekibimiz belirttiğiniz adrese gelir ve işlemleriniz tamamlanır.