Profilo Servisi

Profilo servisi olarak tüm Türkiye’de faaliyette olan firmamız her müşterisine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Profilo servisi olarak firmamız Tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Faaliyetlerimiz Profilo ürünlerinin bakım, onarım ve tamir hizmetlerini içerir. Tüm Profilo ev aletleriniz için tarafımızla iletişime geçerek hizmet alabilmeniz mümkündür. Hizmet verecek ekiplerimiz uzman kişilerden oluşmaktadır. Uzman kişilerden oluşan ekiplerimiz sayesinde oldukça kaliteli hizmet sunmaktayız. Tarafımızdan hizmet aldığınız takdirde konu ile alakalı hiçbir problem yaşamadan uzun süre beyaz eşyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Profilo markası Türkiye’de oldukça sık tercih edilen bir markadır. Hemen hemen her beyaz eşya için mutlaka Profilo marka bir ürün tercih edilir. Her evde kullanılan Profilo marka ürünlerin tamir onarım ve bakım işlemleri firmamız tarafından sağlanır.

Profilo Bakım ve Onarım Hizmeti

Profilo markası dayanıklı ev aletleri konusunda oldukça iddialı bir markadır. Tüm Türkiye’de ve tüm dünyada sıklıkla tercih edilen bu elektronik eşya markası için firmamız Profilo servisi olarak tüm Türkiye’ye hizmet sağlamaktadır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, süpürge, tost makinesi, kurutma makinesi ve benzeri her alanda Profilo marka ürünleri görebilmeniz mümkündür. Günlük hayatta Profilo marka ürünlerle de sıklıkla karşılaşırız. Her beyaz eşyada olduğu gibi Profilo marka ürünlerde de çeşitli dönemlerde çeşitli sebeplerden teknik arızalar ortaya çıkabilir. Bunun içinde ortaya çıkan arızalar bazen müşteri kullanımından kaynaklı da olabilir firmamız tüm bu şikayetleriniz ile alakalı hizmet sunar.

Profilo Orijinal Yedek Parça

Onarım hizmeti esnasında firmamız tamamen orijinal Profilo marka yedek parçalar kullanır. Bazı durumlarda beyaz eşyalarınızın işlevini yitirmiş parçalarının değiştirilmesi gerekir. İşlevini yitirmiş parçaların değiştirilmesi makinanızın kullanım ömrünü oldukça uzatır. Ancak değişen parçalarını yerine orijinal parça takılmaması kısa süre içerisinde makinalarınız ile alakalı daha büyük problemler yaşamanıza sebep olur. Bu sebeple firmamız bu konuda oldukça hassas çalışır. Müşterilerinizin hizmetlerimizden sonra herhangi bir mağduriyet yaşamaması için değişim yaptığımız tüm ürünler orijinal Profilo yedek parça ürünlerdir.

Profilo Bulaşık Makinası Bakım ve Tamir

Profilo marka bulaşık makinaları hemen hemen her evde bulunan bulaşık makinalarıdır. Oldukça sık tercih edilen bu bulaşık makinalarının yılın belirli dönemlerinde bakımlarının yapılması gerekir. Profilo servisi olarak sizlere sunduğumuz bakım hizmeti çerçevesinde bulaşık makinalarınızın azalan performansı tekrardan yükselir.

Bulaşık makinelerinin çeşitli bölümlerine yemek kalıntılarının kaçması işlevlerine azalmasında en önemli etmendir. Bu sebeple firmamız tarafından bulaşık makinalarınızın iç parçaları için detaylı temizlik işlemi uygulanır. Temizlik işleminin ardından tüm parçaların işlevini tamamen yerine getirip getirmediği de kontrol edilir. Bulaşık makinesinin işlevini yitirmesinde pek çok etmen sebep olabilir. Bunlardan en basit olanı ve en yaygın görünene bulaşık makinesi için kullandığınız deterjanlardır. Deterjan kullanımı bulaşık makinalarının performansını doğrudan etkiler. Bu sebeple bulaşık makineniz için uzmanlar tarafından önerilen deterjanları kullanmanız gerekir.

Profilo Teknik Servis İletişim

Internet sitemizde Profilo teknik servis iletişim numarası yer almaktadır. Bu iletişim numarası aracılığı ile 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğiniz takdirde belirttiğiniz adresi en yakın ve en uygun ekip tarafınıza iletilecektir. Devam eden süreçte ilgili arıza ekibimiz tarafından tespit edilerek bakım ve onarım İşlemi başlatılacaktır. İletişim numaralarımıza ulaşabilmek için yalnızca internet adresimize girmeniz yeterlidir. İnternet sitemizde bizimle iletişim kurabilmeniz için birden fazla yol bulunmaktadır. Bu iletişim kanallarımız Türkiye’nin her yerinden bize ulaşım sağlayabilmeniz açısından oldukça faydalı ve pratiktir. Hizmetlerimiz yalnızca bir bölgeyle sınırlı değildir. Tüm Türkiye’de bulunduğunuz bölgeden bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde belirttiğiniz adrese en yakın ekip ve konu ile alakalı uzman ekip tarafınıza yönlendirilir. Ekiplerimiz işleme başlamadan önce yapılacak işlemler ile alakalı size bilgi aktarır.

Profilo Teknik Hizmet Ücretleri

Firmamız sunduğu Profilo dayanıklı ev aletleri ile alakalı hizmetler çerçevesinde oldukça uygun fiyat belirlemesi yapmaktadır. Sektörde bulunan diğer firmalara göre fiyatlarımız oldukça alt sınırdan belirlenir. Tüm Türkiye’den ve her kesimden müşterilerin tarafımızda ulaşabilmesi ve hizmetlerimizden faydalanabilmesi için fiyatlarımız her sene için oldukça bütçe dostu olarak güncellenir. Fiyatlarımız çeşitli kıstaslar dahilinde değişiklik gösterdiğinden konuyla alakalı en net ve en doğru bilgi tarafınıza yönlendirilen ekibin cihazda yapacağı inceleme sonrası belirlenir.