Silverline Servisi

Silverline servisi olarak Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olan bu markanın ürünlerini tüm Türkiye‘nin illerinde tamir ve bakımını gerçekleştiriyoruz.

Silverline servisi olarak yerli malı bu markanın ankastre ürünlerinin teknik servis ve kurulum işlerini gerçekleştiriyoruz. Çok sayıda farklı işin bir arada gerçekleşmesini sağlayacak olan ekibimiz, en iyi desteği almanızı sağlayacak servis desteğiyle %100 müşteri memnuniyeti sağlayacaktır. Hem kaliteli hem de özel tasarımlarla Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olan bu seçkin marka için memnun kalacağınız çok sayıda mutfak grubu ürünü satın alınabilir.

Siz de beğeniyle kullanılacak olan bu ürünleri sipariş ettiyseniz en kısa sürede memnuniyetle kullanacağınız mutfak grubu ürünlerine sahip olmanız kolay olacaktır. Özgün çözümler bulmanız gerektiğinde profesyonel kadromuz size tüm etkinlikleriyle destek olacaktır.

En üst düzeyde profesyonellik ve müşteri isteklerine dikkat ederek, başlık yardımını hızlı bir şekilde yönetiyor ve tam kullanılabilirliği garanti ediyoruz. Aslında onarımlar, her zaman stokta bulunan orijinal yedek parçalarla, kısa sürede, düşük maliyetle ve herhangi bir sorunu çözmek için müşterinin evinde müdahale etmeye hazır, son derece uzman personel tarafından gerçekleştirilir.

Silverline Markası Hakkında

1994 yılında Türkiye’de kurulan yerli bir markamız olan Silverline ankastre mutfak ürünleriyle mutfaklara hayat vermiştir. Bu yenilikçi ve uzman ürünlerle tercih edeceğiniz marka, kısa sürede dünyanın ilk 5 davlumbaz üreticisinden biri haline gelmiştir. Yılda 2.3 milyon üretim hacmine sahip olan bu ürünlerle yeni nesil mutfak keyfini elde etmeniz çok kolay olacaktır.

Markanın kalitesini mekanlarınızda tercih ediyorsanız tek yapmanız gereken kurulum ve teknik sorunlar gibi durumlarda bize ulaşmak olacaktır. Memnuniyet odaklı bir hizmet kalitesini sunan bu markanın ürünlerini tercih edeceğiniz alternatifler için kaliteyi vizyon edinmiş marka en uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Sürdürülebilirlik ilkesiyle faaliyet gösteren ve her durumda kaynakların doğru kullanılması üzerine hareket eden Silverline ile ihtiyacınız olduğunda her zaman çözüm odaklı bir mutfak alanı yaratmanız mümkün olacaktır. Sizin için en uygun ankastre ürünlerini bulabileceğiniz bu seçkin marka için ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Silverline servisi Avrupa dışında Asya, Avustralya, Güney ve Kuzey Amerika’da faaliyet göstermektedir. Dünyanın en kaliteli davlumbazlarını üreten bu marka, bizim uzmanlık alanımızla hizmet verecektir

Türkiye Silverline Servisi Fiyatları

Türkiye Silverline servis hizmeti talepleriniz olduğunda bizi her zaman arayabilir, randevu kaydınızı oluşturabilirsiniz. 2 gün içinde evinizde müdahaleyi yapacak olan teknisyen ile hemen iletişime geçeceksiniz. Ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek, gereken kurulum işlemlerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirecektir. Servis hizmetimiz kapsamında birçok problemin çözümü de sağlanmaktadır. Özellikle taşınma ve yer değişimi gibi durumlarda yeniden kurulum gerektiğinde hatasız ve kararlı çalışır halde ürünlerinizi yerleştiriyoruz. Fiyatlar konusunda bilgi almak isterseniz bize danışabilirsiniz.

Ev servisimiz, davlumbazınızı orijinal işlevselliğine geri döndürmek için seçilen kaliteli yedek parçalarla en iyi çözümü önermek için sorunu hızlı bir şekilde değerlendirebilecek uzman bir teknisyene sahip olmanızı sağlar. Ev ve ankastre alanında faaliyet göstermekte olup, uzun ve önemli tecrübemizi tüm Türkiye‘nin ilçelerinde davlumbaz tamiri ve multi marka desteği ile sunmaktayız.

Onarımlar için yüksek kaliteli orijinal yedek parçalar kullanıyoruz ve ekonomik fiyatlarla en yüksek ciddiyet ve güvenilirliği garanti ediyoruz. Yıllar içinde göstermiş olduğumuz profesyonellik, müşterilerimizin bize duyduğu güven ile ödüllendirilmiştir. Davlumbaz tamiri için çok çeşitli yüksek kaliteli hizmetler sunuyoruz. Beyaz Eşya Tamir Merkezi, beyaz eşya sektörünün önde gelen üreticilerinden profesyonel tazeleme kursları sayesinde sektördeki en son yeniliklerden her zaman haberdar olan uzman teknisyenleri ile büyük deneyim ve yeteneklere sahip bir kadroya sahiptir.

Hangi Ürünlerde Destek Veriyoruz?

Geniş ürün yelpazesinde ankastre ürünler bulunan Silverline servis desteği için seçiminiz Türkiye Servis Merkezi olsun. Detaylı bilgi almak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. 48 saat içinde sertifikalı bir teknisyenin müdahalesini garanti edecek davlumbazlar için bir yardım servisi rezervasyonu yapma olanağına sahipsiniz. Randevu almak için pratik formu doldurmanız yeterlidir. Haftanın 7 günü, herhangi bir zamanda ve tüm Türkiye‘nin illerinde sizi desteklemeye hazırız. Şimdi bizimle iletişime geçin, zamandan ve paradan tasarruf edeceksiniz. Size en yüksek kalite standartlarında bir hizmet sunabilmek için sadece sektördeki en iyi profesyonellerle, cihaz teknolojisini sürekli güncelleyerek çalışıyoruz. Şimdi yardım isteyin!